Wall Art Design – Innowacyjny Druk UV naścienny

biale

O nas

Firma WallArtDesign z radością prezentuje nową, innowacyjną technologię druku na ścianach dostępną teraz w Polsce. Druk ścienny to doskonałe narzędzie dla grafików, projektantów wnętrz, twórców znaków, agencji reklamowych, dekoratorów, malarzy, artystów i start-upów, pragnących wpływać na swoje otoczenie.
Nasza firma specjalizuje się w druku UV wykorzystujemy wysokiej jakości  technologię utwardzania atramentu za pomocą promieniowania ultravioletowego. Ten proces pozwala na druk na różnych materiałach, takich jak szkło, plastik, metal czy drewno. Druk UV jest trwały  jest on również bardzo szybki i pozwala uzyskać wysoką jakość obrazu. Nasza firma może obsługiwać zróżnicowane zlecenia, oferując klientom innowacyjne rozwiązania w dziedzinie druku.

Tusz używany w naszej drukarce ściennej jest w pełni wodoodporny i odporny na większość chemikaliów, w tym aceton i detergenty, co czyni go idealnym do miejsc takich jak szpitale i szkoły.  Twój projekt będzie nie tylko odporny na zarysowania i promieniowanie UV, ale także gwarantujemy 12 lat trwałości wewnątrz pomieszczeń i 5 lat na zewnątrz. Dbamy o środowisko, korzystając z przyjaznego dla niego atramentu produkowanego w Europie.  Jeśli chodzi o tempo drukowania, zajmuje nam mniej niż godzinę, aby wydrukować 1 metr kwadratowy. Montaż i przygotowanie do druku odbywają się bezpośrednio u klienta.

Indywidualne projekty graficzne

Jakub Ustaszewski

kubaols.pl

Częścią naszego zespołu jest Jakub - z grafiką komputerową od 2008 roku, z determinacją przygotuje projekt dla najbardziej wymagających klientów. Specjalizuje się w projektach digital oraz wektorach - zapraszamy do konsultacji własnych projektów!

Zainteresowany? Zadzwoń do nas!

Porozmawiaj z nami jak możemy zrobić z twojej ściany istne dzieło sztuki 🙂