Wall Art Design – Innowacyjny Druk UV naścienny

biale

Top 10 Zadawanych pytań

Zebraliśmy 10 najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi, które powinny rozwiać twoje wątpliwości. Jeśli masz jakieś pytania proszę  skontaktuj się z nami, zawsze służymy pomocą i cierpliwością. Kliknij w pytanie i sprawdź odpowiedz (:

Nasza drukarka ma zdolność podnoszenia głowicy drukującej na wysokość 2,20m  metra, jeśli sufit ma co najmniej 250 cm. Istnieje opcja rozbudowy ramienia do 3,5 metrów. Ponieważ maszyna porusza się na kołach, szerokość obrazu jest praktycznie nieograniczona.

Jeśli chodzi o umieszczanie grafiki na ścianie, dla pomieszczeń o standardowej konstrukcji margines z lewej  5 cm i prawej strony wynosi 30  cm. W przypadku grafik asymetrycznych, można dostosować margines z lewej na 10 cm i z prawej na 25 cm (lub odwrotnie), aby uzyskać pożądany efekt wizualny.

 

Jeśli poszukujesz czegoś unikalnego, płatne serwisy, takie jak Shutterstock, FreePik, iStockphoto, Adobe Images, Dreamstime, Depositphotos.com i 123rf, oferują doskonałe inspiracje.

Jeśli napotkasz trudności, skorzystaj z naszej pomocy.

Darmowe serwisy, takie jak Unsplash, Pixabay i Gratisography, to również świetne źródła grafik. Sprawdź je, by znaleźć idealne rozwiązanie dla swojego projektu.

Najbardziej imponujący efekt wizualny osiągamy na białej ścianie, choć równie często tworzymy wyjątkowe projekty na ścianach o różnych odcieniach. Zapraszamy do naszej galerii, gdzie możesz zobaczyć rezultaty naszych zrealizowanych projektów.

Ceny naszych usług ustalamy na podstawie metra kwadratowego. Nie ma różnicy, czy grafika jest kolorowa czy czarno-biała – stawki pozostają takie same. Dzięki temu możesz swobodnie wybierać spośród różnorodnych projektów, nie zważając na kolorystykę.

Fototapeta: Przy użyciu fototapety konieczne jest specjalne przygotowanie ściany i wynajęcie fachowca do jej przyklejenia. Cała ściana musi być pokryta, a podczas remontu trzeba usuwać fototapetę i ponownie przygotować ścianę pod malowanie. Efekt wizualny może być gorszy.

 

Druk na ścianie: W przypadku druku na ścianie nie trzeba specjalnie przygotowywać podłoża. Nie ma potrzeby sprzątania po drukowaniu, a aplikacja nie wymaga pokrycia całej ściany. Wystarczy zamalować, aby usunąć nadruk. Grafika dostosowuje się do struktury ściany, co daje doskonały efekt wizualny.

Oczywiście. Nasz tusz spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa według certyfikatu ISO 9001-2015. Jest bezpieczny, nietoksyczny, bezwonny po utwardzeniu, oraz nie wywołuje reakcji alergicznych po wyschnięciu. Dlatego też, może być bezpiecznie stosowany w miejscach takich jak przedszkola i szpitale.

Instalacja i demontaż maszyny zajmuje około 30 minut. Tempo drukowania wynosi 45 minut na metr kwadratowy. Czas przygotowania zależy od rodzaju podłoża i równości podłogi przy ścianie.

Tusz, który stosujemy, jest błyskawicznie utwardzany przy użyciu światła UV, co sprawia, że praktycznie przywiera do każdej powierzchni. Zapewnia trwałe przyleganie do ścian, drewna, szkła, plastiku i stali.

Ogólnie, trzeba zakryć ścianę  dwiema  warstwami  farby. Dla szkła przyda się skrobaczka ceramiczna lub żyletka. Jeśli chodzi o drewno, trzeba je szlifować 

Gwarantujemy, że nasz tusz utrzyma intensywność barw przez co najmniej 12 lat, gdy zostanie użyty wewnątrz pomieszczeń. Jeśli zdecydujesz się na druk UV na zewnątrz, możesz spodziewać się trwałości przez co najmniej 5 lat.

Dostępnych jest mnóstwo gotowych projektów, dosłownie miliony do wyboru.

Bądzmy w kontakcie Porozmawiaj z nami jak możemy ożywić Twoją ścianę, drzwi, okno lub element projektu.